Aktuality

Srpen 2023

Do nových prostor v administrativní budově Patria West Offices se v srpnu nastěhuje společnost DECO group. Architektonická a projekční kancelář do Stodůlek přesídlila zejména kvůli výhodné lokaci.

„Klient se rozhodl přesunout z centra Prahy do lokality, která pro něj byla strategicky výhodná,“ říká Veronika Skalický, Senior Property Consultant Svoboda & Williams, která DECO group při transakci zastupovala. „Vedle standardů budovy s dostatkem parkovacích míst ocenil i mimořádně vstřícné jednání za strany pronajímatele. Díky tomu se transakci podařilo zrealizovat v rekordně krátkém čase,“ dodává Skalický.

„Společnost DECO group svým profesním zaměřením vhodně doplňuje současnou skladbu nájemců. Jsme rádi, že je zde na budově můžeme přivítat jako dlouhodobého nájemce,“ říká Miroslava Popelková, Head of Property Management společnosti Patria investiční společnost, a.s.

V pěti nadzemních podlažích Patria West Offices (budova City West B1) je aktuálně k dispozici bezmála 900 z více než 22 tisíc m² pronajímatelné plochy. „Jde o open space s výměrou 340 m² ve třetím patře s možností dělení na menší jednotky a pak 537 m² v prvním patře,“ upřesňuje Veronika Skalický. Z velkoformátových oken se otevírají výhledy do přilehlé zeleně - budova je součástí administrativního komplexu City West situovaného v rozlehlém parku, který dává areálu nadstavbu příjemného pracovního prostředí.

Součástí objektu Patria West Offices je rovněž centrální recepce, prosklený parter s restauracemi i obchodními jednotkami a fitness centrum. V podzemní garáži se nachází 426 parkovacích stání a v bezprostřední blízkosti jsou k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily Siemens a E.ON.

Část čtvrtého patra je vyhrazena pro servisované kanceláře s flexibilní dobou nájmu West Flexi Offices, v nichž se nacházejí kromě klasických i denních kanceláří a coworkingu také zasedací místnosti, které mohou využívat dlouhodobí nájemci z budovy i z celého komplexu City West.